Opinie klientów

"Cały zespół pracujący przy obsłudze projektu to godni polecenia profesjonaliści efektywnie realizujący powierzone zadania i wykazujący duże zaangażowanie. Elastyczność zespołu pozwala nam skutecznie realizować założenia projektu."
Przemysław Leszko
Caf Call sp. z o.o.
"Dzięki zaangażowaniu, dużemu doświadczeniu, kompetencjom kadry Spółki Sanmarks oraz bieżącej wspólnej pracy z obu Stron, osiągamy wysoką jakość oraz planowane wyniki we wszystkich powierzonych Projektach."
Jan Załęcki
Marketing Relacji
"Od samego początku jesteśmy zadowoleni z szybkości działania, sprawnej komunikacji, elastyczności i indywidualnego podejścia do klienta. Wysoka jakość świadczonych usług utwierdza nas w przekonaniu, że wybraliśmy właściwego Wykonawcę."
Sergiusz Kieruzel
PGW Wody Polskie
"Indywidualne podejście i wysoka jakość świadczonych usług są cechami wyróżniającymi firmę Sanmarks Sp. z o.o. na tle konkurencji. Poza dobrymi wynikami, jesteśmy również zadowoleni z profesjonalizmu i dbałości o wizerunek naszej firmy podczas realizacji zleconych kampanii."
Michał Kozłowski
Allianz
"Firma Sanmarks Sp. z o.o. wykonała dla Groupon projekt wdrożenia systemu do zarządzania ruchem przychodzącym wraz z rozbudową sieci telefonicznej. Jako wykonawca, Sanmarks charakteryzuje się dużym doświadczeniem oraz wiedzą, która pozwala nam dalej współpracować w innych obszarach usług programistycznych i teleinformatycznych."
Andrzej Morawski
Groupon
"W skład zadań powierzonych przez naszą firmę weszła budowa naszego wewnętrznego Call Centre, dostarczenie i montaż stanowisk, instalacja systemu do zarządzania pracą w Call Centre, dostosowanie systemu do potrzeb firmy. Wdrożenie dotyczyło w naszych trzech spółkach zależnych: HBI Polska, Dun & Bradstreet i Verdict.”
Łukasz Wróblewski
Bisnode Polska Sp. z o.o.
"W naszym przekonaniu Firma posiada bardzo rzetelnych i wykwalifikowanych pracowników oraz narzędzia, umożliwiające realizacje usług na wysokim poziomie. Kampanie są obsługiwane z najwyższą starannością oraz dbałością o jakość i zadowolenie Klienta."
Justyna Goryluk
PZU
"Od samego początku jesteśmy zadowoleni z jakości obsługi naszych klientów przez konsultantów firmy Sanmarks oraz wysokiego poziomu zaangażowania. Nasz Opiekun świetnie radzi sobie z trudnymi tematami naszej branży, efektem tego jest stały rozwój i kolejne projekty."
Michał Łakomy
SHARP