PL ENG

Historia          ::         Misja i Cel          ::          Aktualności          ::         Bliżej Nas          ::         Wielkibal2011
Wielki bal księżniczek 2011

W dniu 22-03-2011 w Jarosławiu została rozstrzygnięta kolejna edycja WIELKIEGO BALU KSIĘŻNICZEK organizowanego przez The Walt Disney Company Polska oraz wydawnictwo Egmont Polska, wydawcę miesięczników „Księżniczka” oraz „Disney i ja”. Nasza firma koordynowała cały bal od strony logistycznej. W tym roku zwyciężyła kronika z przedszkola nr 2 w Tarnobrzegu ul. Kochanowskiego 7 w województwie Podkarpackim.
Wielki Bal Księżniczek jest znakomitym pomysłem na przeobrażenie tradycyjnego balu karnawałowego w wyjątkowy bal, który przeniesie dzieci w baśniowy świat marzeń oraz pozwoli choć na chwilę wcielić się w ulubione postacie z bajek Disneya i dostarczy im wiele wrażeń i uśmiechów. Każde zarejestrowane przedszkole otrzymało specjalną paczkę z dekoracjami sali balowej, które pomogły wyczarować magiczną atmosferę. Firma Sanmarks zapewnia od 3 lat obsługę balu, w tym: wysyłkę listów, paczek, odbiór i magazynowanie kronik oraz nagród. Po stronie Sanmarks leżała także obsługa ruchu przychodzącego oraz organizacja finału akcji. W tym roku rozstrzygnięcie Wielkiego Balu Księżniczek odbyło się w Jarosławiu.


Pełna lista zwycięzców Wielkiego Balu Księżniczek znajduje się na stronie www.wielkibalksiezniczek.pl

Członkostwo w Polskim Stowarzyszeniu Fundraisingu

Spieszymy z informacją, że w dniu 17 lutego 2011 oficjalnie firma Sanmarks została członkiem Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu. "Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu powstało 28 stycznia 2006 r. , by działać dla dobra wspólnego poprzez wspieranie rozwoju fundraisingu w Polsce.

Cele PSF to:

 • integracja środowiska fundraiserów w Polsce,
 • ustanawianie i propagowanie najwyższych standardów etycznych w działalności fundraisingowej,
 • edukacja w zakresie fundraisingu.

Pragniemy, aby wszystkie polskie organizacje wypełniały swą misję i potrafiły finansować swoją działalność i rozwój prowadząc dialog z darczyńcami. Brak pieniędzy nie musi być przeszkodą w czynieniu dobra"
Obecnie stowarzyszenie zrzesza 188 członków. Więcej informacji można znaleźć na http://fundraising.org.pl/
Obiecujemy, że będziemy efektywnie wykorzystywać nasze członkostwo.


SANMARKS sponsorem piłkarzy „Juniorów” z Lubaczowa

W trosce o wychowanie zarówno kulturalne jak i sportowe głównie młodzieży wspieramy różne inicjatywy, które mają miejsce w Lubaczowie. Od sezonu letniego „trampkarze” Pogoń Sokół Lubaczów dostali wsparcie w postaci strojów piłkarskich od naszej firmy.


Wspieramy akcję „Szlachetna paczka” organizowaną przez Stowarzyszenie WIOSNA. CEL AKCJI: SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolska akcja świątecznej pomocy – realizowana od 2001 roku przez Stowarzyszenie WIOSNA. Głównym jej założeniem jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy – by była ona skuteczna, konkretna i sensowna. W SZLACHETNEJ PACZCE darczyńcy odpowiadają na potrzeby osób najbardziej ubogich ze swojego miasta lub okolicy. O potrzebach tych dowiadują się wolontariusze, którzy sami w swoich społecznościach poszukują rodzin dotkniętych biedą, odwiedzają je i pytają o to, czego im najbardziej brakuje. Około miesiąca przed Bożym Narodzeniem informacje te są umieszczane w anonimowej bazie internetowej, by darczyńca mógł wybrać konkretną rodzinę i przygotować dla niej paczkę na święta. Właśnie w taki sposób dotarliśmy do rodziny spod Jarosławia i dla nich wśród pracowników naszej firmy ogłosiliśmy informację z prośbą o udzielenie konkretnej pomocy. Nasi pracownicy wykazali się ogromnym zrozumieniem i hojnie odpowiedzieli na ten apel, w wyniku czego tuż przed świętami Bożego Narodzenia wolontariusze Stowarzyszenia WIOSNA dostarczyli dla wybranej przez nas Rodziny paczkę.

  Zebraliśmy:
 • odzież i obuwie
 • koce
 • ręczniki
 • słodycze
 • artykuły spożywcze o przedłużonym terminie ważności
 • zabawki

SZLACHETNA PACZKA stała się dla nas ważnym elementem przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.

Zaangażowaliśmy się w akcję ZBIERANIA NAKRĘTEK PLASTIKOWYCH na rzecz osób niepełnosprawnych.

CEL AKCJI:

Uzbieranie 11 ton PLASTIKOWYCH NAKRĘTEK od napojów, soków, płynów do naczyń czy kąpieli i wszelkich innych butelek i opakowań, które będą sprzedane firmie recyklingowej (1,5 zł za każdy kilogram nakrętek), a uzyskane z ich sprzedaży fundusze przeznaczone są na zakup wózka inwalidzkiego dla potrzebującej osoby.

TERMIN: BEZTERMINOWO

Zbiórkę nakrętek zainicjowało Żoliborskie Stowarzyszenie Dom – Rodzina – Człowiek. Celem stowarzyszenia jest niesienie pomocy ludziom najbardziej potrzebującym. Akcja ze zbiorem nakrętek zatacza coraz szersze kręgi. W zamian za plastikowe nakrętki chore dziecko może uzyskac wózek inwalidzki. Nakrętki można dostarczać bezpośrednio do siedziby stowarzyszenia, do Pubu Żagielek, mieszczącego się w Warszawie przy ulicy Wybrzeże Gdyńskie 1. Do tej pory zebraliśmy 500 nakrętek.


SANMARKS wspiera powodzian.

W dniu 25 czerwca 2010 zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy na rzecz powodzian z naszego województwa. Za zabrane pieniądze zakupiliśmy produkty pierwszej potrzeby dla powodzian- środki czystości. Nasze dary zostały przekazane powodzianom z Jasła.


Newsletterarchiwum