PL ENG DE

PRZYKŁADOWE CASE STUDY

Elektronika użytkowa - Case study
Farmacja                    - Case study

Referencje


Referencje

Andrzej Posiewko Kierownik d.s. Telesprzedaży Wolters Kluwer Polska

„Z firmą Sanmarks Sp. z o.o. współpracujemy od lipca 2009 roku w zakresie sprzedaży publikacji naszego Wydawnictwa . Od samego początku jesteśmy zadowoleni z jakości obsługi naszych klientów przez konsultantów telefonicznych firmy Sanmarks oraz wysokiego poziomu zaangażowania. Nasz Opiekun doskonale sobie radzi z trudnymi tematami naszej branży, efektem tego jest stały rozwój współpracy i rozszerzenie współpracy o zakup baz danych .”


Bogusław Błoch Servier Polska

„Wyrażam słowa uznania dla dotychczasowej współpracy z firmą Sanmarks Sp. z o.o. z która współpracujemy od dłuższego czasu w zakresie badań rynku, działań informacyjnych oraz szeroko pojętych działań telemarketingowych.”


Łukasz Wróblewski Dyrektor Zarządzający Bisnode Polska Sp. z o.o.

„Informacje o firmie Sanmarks Sp. z o.o. uzyskaliśmy od jednego z naszych partnerów biznesowych, który polecał współpracę z Sanmarks Sp. z o.o. jako solidnym partnerem. W skład zadań powierzonych przez naszą firmę weszła budowa naszego wewnętrznego Call Centre, dostarczenie i montaż stanowisk, instalacja systemu do zarządzania pracą w Call Centre, dostosowanie systemu do potrzeb firmy. Wdrożenie dotyczyło w naszych trzech spółkach zależnych: HBI Polska, Dun & Bradstreet i Verdict.”


Andrzej Morawski Członek Zarządu Groupon

„Firma Sanmarks Sp. z o.o. wykonała w roku 2010 dla Groupon projekt wdrożenia systemu do zarządzania ruchem przychodzącym, centrali telefonicznej SanPBX wraz z rozbudową sieci telefonicznej. Jako wykonawca, Sanmarks charakteryzuje się dużym doświadczeniem oraz wiedzą, która pozwala nam dalej współpracować w innych obszarach usług programistycznych i teleinformatycznych.”


Learning System Poland S.A.

„Learning System Poland Sp. z o.o. zarządza dwiema ogólnopolskimi markami szkół językowych: empik school oraz Speak Up. Jesteśmy liderem rynku edukacji języków obcych. Z firmą Sanmarks Sp. z o.o. współpracujemy od 2010 roku w zakresie pozyskiwania klientów na kursy języka angielskiego w szkole Speak Up. Od samego początku jesteśmy zadowoleni z jakości obsługi naszych klientów przez konsultantów telefonicznych firmy Sanmarks oraz wysokiego poziomu zaangażowania. Dzięki firmie Sanmarks powiększyliśmy grono naszych klientów o prawie 3 000 kursantów. Nasz Opiekun doskonale sobie radzi z trudnymi tematami naszej branży, efektem tego jest stały rozwój współpracy. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Sanmarks Sp. z o.o. dzięki której stale poszerzamy grono naszych lojalnych klientów.”