PL ENG

Historia          ::         Misja i Cel          ::          Aktualności          ::         Bliżej NasKulig - 26.02.2011

W ostatnia sobotę lutego zorganizowaliśmy kulig i ognisko w zasypanej śniegiem Werchracie, małej miejscowości na samym końcu województwa Podkarpackiego- tuz przy granicy z Ukrainą (do granicy tylko 1,5km :-) ) Wszyscy spragnieni śniegu, którego ostatnimi laty brakuje z wielkim entuzjazmem zareagowali na naszą propozycję. Kulig rozpoczął się w godzinach popołudniowych. Nie obyło się bez wywrotek na zakrętach i bitew na śnieżki. Po kuligu ogrzaliśmy się przy ognisku i zjedliśmy przepyszne kiełbaski. Warunki były idealne, duża ilość śniegu, która spadała z nieba dopełniała całość zabawy. W drodze powrotnej z kuligu oglądaliśmy piękny zachód słońca w pagórkowym krajobrazie Werchraty....

Szlachetna paczka 2010

W roku 2009 wzięliśmy udział w Szlachetnej Paczce- w tym roku postanowiliśmy wziąć udział podwójnie, i tak w Lubaczowie pomogliśmy 9-osobowej rodzinie, i w Jarosławiu mamie- samotnie wychowującej dwie córeczki.


Wigilia 2010

Mija kolejny rok….Spotkaliśmy się na uroczystym obiedzie, aby podsumować kolejny rok, który był dla nas przełomowy.Mecz Lubaczów kontra Jarosław.

Piękna czerwcowa pogoda zmobilizowała nas do aktywnego wypoczynku…tym razem na boisku sportowym.
W godzinach popołudniowych zebraliśmy się, aby rozegrać mecz pomiędzy drużyną z oddziału Jarosław i Lubaczów.
Pogoda jak to latem bywa oczywiście dopisała, humory również nas nie opuszczały. Dziewczyny rozegrały mecz piłki siatkowej, chłopaki- piłki nożnej.
Puchar Prezesa powędrował do……Lubaczowa :)
Czas na rewanż nadejdzie już wkrótce.


Trochę rozrywki, czyli koncert Kasi Kowalskiej w Lubaczowie.

Do naszego miasta w dniu 19 czerwca zawitała wielka gwiazda muzyki pop- Kasia Kowalska. Firma zafundowała wszystkim swoim pracownikom wejściówkę na tą imprezę. Razem bawiliśmy się do białego rana. To było wspaniałe powitanie lata. Dziękujemy za niezapomniane wrażenia.


Majówka z SANMARKSEM.

Nadszedł długo oczekiwany miesiąc maj, a wraz z nim możliwość spędzenia czasu na łonie natury. W dniu 27 maja zorganizowaliśmy dla naszych pracowników ognisko, w otoczeniu pięknej budzącej się do życia przyrody Nadleśnictwa Oleszyce. Przy ognisku zgromadziło się ponad 50 osób z naszej firmy. Oby więcej takich spotkań!
Wigilia w firmie SANMARKS

Dzień 21 grudnia 2009 był dla naszej firmy szczególnym dniem. Popołudniem wszyscy pracownicy wraz z Zarządem udaliśmy się do Restauracji „Feniks” gdzie odbyła się uroczysta kolacja Wigilijna. W spotkaniu wzięło udział 60 osób. Było radośnie i uroczyście.Newsletterarchiwum