LoginRejestracja

Historia          ::         Misja i Cel          ::          Aktualności          ::         Bliżej Nas          ::         Sponsoring

Infolinia niezbędnym narzędziem w każdej firmie

Posiadanie infolinii podkreśla prestiż firmy i wskazuje, że profesjonalna obsługa klienta jest priorytetem.

  Własna infolinia jest niezbędnym elementem kreowania idealnego wizerunku przedsiębiorstwa.
   Dzięki firmie Sanmarks Sp. z o.o. możesz założyć swoją własną infolinię zdając się na specjalistów, którzy zajmą się utworzeniem, wdrożeniem i obsługą Twoich klientów.
    Przygotowana własna linia telefoniczna może mieć cechy znane z infolinii dużych firm i korporacji.
     Klienci mogą usłyszeć profesjonalną zapowiedź oraz muzykę w takcie oczekiwania na połączenie z konsultantem. Rozbudowany IVR pozwoli na połączenie z każdym działem lub rozmowę w wybranym temacie.
      Osoba dzwoniąca nie odczuje żadnej różnicy jeżeli nie posiadasz stacjonarnego działu obsługi klienta, a wszystkie rozmowy realizowane będą przez konsultantów firmy Sanmarks.
       Każdy klient zostanie obsłużony profesjonalnie zgodnie z ustaloną procedurą. Jeżeli ruch na infolinii będzie ulegał nasileniu zadbamy o dostosowanie obsady tak, aby obieralność była na jak najwyższym poziomie.
        Zapraszamy przedsiębiorców, którzy szukają rozwiązania problemu komunikacji w swojej firmie lub tych, którzy chcą bez zatrudniania osób do obsługi być w kontakcie z klientami.

        Firma Sanmarks Sp. z o.o. działa od 2007 roku. W ciągu tych lat rozwinęliśmy się i zebraliśmy doświadczenie prowadząc projekty sprzedażowe, badania CATI, zakładając i obsługując infolinię dla przedsiębiorców z kraju i zagranicy.

        W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy na adres: slawomir.superson(at)sanmarks.pl
        lub telefoniczny +48 (16) 623 38 27.


Newsletterarchiwum